Dietní jídelníček na míru a online

Dietní jídelníček jen z běžných potravin


Chcete zhubnout, ale nevíte, jak se při hubnutí stravovat? Pak si vyberte dietní jídelníček! Dietní jídelníček na hubnutí Vám sestavíme přímo na míru a jen z běžných potravin, které si jednoduše nakoupíte ve svém oblíbeném obchodě.
Sami tak poznáte, že hubnutí s dietním jídelníčkem je velmi jednoduché a účinné!

Dietní jídelníček Vám vypracuje výživový poradce!


Dietní jídelníček sestavený výživovým poradcem na míru totiž splňuje denní potřeby právě Vašeho organismu (dostatečné množství veškerých živin) a to je základem zdravého a úspěšného hubnutí bez následného jo-jo efektu!

Dietní jídelníček Vám pošleme do 2 dnů na email!


Nebudete muset počítat kalorie a navíc si i pochutnáte, protože budete mít ve svém jídelníčku velmi chutná, zdravá a nízkokalorická jídla a to včetně našich receptů! Tato jídla nejsou náročná na přípravu.

Jídelníček na hubnutí Každé jídlo dne (od snídaně až do večeře) si vyberete dle svých chutí! A pokud budete jídelníček dodržovat, pak nebudete mít hlad a budete hubnout až 5 kg měsíčně!

Jediným krokem je vybrat si tu svou variantu dietního jídelníčku a vyplnit žádost o jeho vypracování.

Svůj dietní jídelníček si můžete NYNÍ vybrat až z 6 variant VČETNĚ VÝHODNÝCH BALÍČKŮ!

Navíc u nás NEplatíte svůj dietní jídelníček předem,
ale až ho od nás DOSTANETE !!!

Pojďme se podívat, co v rámci svého dietního jídelníčku získáte (ceník naleznete níže nebo ZDE).

Dietní jídelníček na míru zahrnuje:


1. Analýzu Vaší postavy s vysvětlením.
(2 strany formátu A4)
2. Vaši nutriční a energetickou bilanci včetně vysvětlení.
(5 stran A4)
3. Pravidla zdravého stravování a různá doporučení k Vašemu dietnímu jídelníčku
    včetně doporučení stravování po a před cvičením atd...).
(13 až 15 stran A4)
4. Jídelníček na hubnutí z běžných potravin na 7, 14, 30 a 60 dní.
(10 až 24 stran A4)
5. Recepty k jídelníčku na hubnutí.
(3 až 23 stran A4)
6. Možnost mailových konzultací s výživovým poradcem.
7. Možnost mailového informačního a vzdělávacího systému.
8. Nyní navíc k VÝHODNÝM BALÍČKŮM DIETNÍ PLÁN (malý či velký) A BONUSY !!!


Vysvětlení principu hubnutí s dietním jídelníčkem a náhled všech dokumentů, které dietní jídelníček zahrnuje naleznete zde: Sestavení dietního jídelníčku
Jak bude Váš dietní jídelníček na hubnutí vypadat a jak ho budete používat naleznete zde:
Jídelníček na hubnutí z běžných potravin

Dietní jídelníček na míru - ceník:


Nyní v nabídce i VÝHODNÉ balíčky na hubnutí!
NYNÍ SLEVY až 70%

na týden
7 dní
 
na 2 týdny
14 dní
 
na měsíc
30 dní
+ BONUSY
na 2 měsíce
60 dní
 
 
490
 
 
 790,- Kč 
590
 
 
 1.190,- Kč 
790
Součást výhodných
balíčků se slevou!
 1.890,- Kč 
1290
 
 

Výhodný balíček
na hubnutí na 3 měsíce
s malým dietním plánem + BONUSY
Komplexní výhodný balíčekk
na hubnutí na 3 až 6 měsíců
s VELKÝM dietním plánem + BONUSY
  3.280,- Kč  
990
NYNÍ SLEVA 70%
ušetříte 2.290,- Kč
  4.980,- Kč  
1890
NYNÍ SLEVA 62%
ušetříte 3.090,- Kč
Více podrobných informací ohledně výhodných balíčků naleznete zde:
>>> VÝHODNÉ balíčky na hubnutí <<<
Po kliknutí na toto tlačítko "On-line ŽÁDOST o vypracování" se dostanete na on-line žádost o vypracování VÝHODNÉHO balíčku, nebo dietního jídelníčku přímo Vám na míru. Žádost jednoduše vyplníte a odešlete a do 2 dnů budete mít vše ve své emailové schránce.

Také dietní jídelníček na týden můžete dodržovat a opakovat třeba celé 2 nebo 3 měsíce.


Jakmile však zhubnete 8 až 10 kg (což můžete zhubnout i za 2 měsíce), tak Vám doporučujeme nechat si vypracovat nový jídelníček, nebo si nechat svůj stávající od nás přepracovat, aby jste stále co nejefektivněji hubli, protože se Vám změní radikálně poměr tuků, svalů a tekutin v těle a také se Vám změní-sníží gramáž u potravin v jídelníčku (pokud chcete zhubnout více než 10 kg).

Záleží tedy jen na Vás, kolik chcete mít hned od začátku variant jídel a po tuto dobu je můžete opakovat (např. jídelníček na týden zahrnuje 7 variant u každého chodu, které můžete různě kombinovat a to každý den), ale jako klient/ka si v průběhu svého hubnutí můžete také nechat sestavit další jídelníček = další varianty.

Dietní jídelníček a výběr - naše doporučení:

(samozřejmě vybrat si můžete podle sebe, či svých finančních možností):
Pokud chcete zhubnout cca 2-3 kg, nebo si náš jídelníček nejprve vyzkoušet, pak si zvolte dietní jídelníček na týden (7 dní).
Pokud chcete zhubnout cca 3-5 kg zvolte si dietní jídelníček na 14 dní.
Pokud chcete zhubnout cca 5-8 kg zvolte si dietní jídelníček na měsíc (30 dní), nebo výhodný balíček na hubnutí, který zahrnuje i dietní plán.
Pokud chcete zhubnout min. 8 kg zvolte si dietní jídelníček na měsíc (30 dní), či dva, nebo výhodný balíček na 3 měsíce, či komplexní na 3 až 6 měsíců s velkým plánem.

Chcete si sestavovat svůj dietní jídelníček sami, pak si zvolte výhodný balíček, který zahrnuje dietní jídelníček na měsíc, dietní plán a BONUSY, nebo Dietní plán


Nevíte si rady, jakou variantu zvolit a chcete vše nejprve zkonzultovat s výživovým poradcem po telefonu, pak si můžete zažádat o konzultaci ZDARMA s výživovým poradcem

Dietní jídelníček na týden (7 dní)


Dietní jídelníček na celý týden je určen pro každého, kdo chce zdravě zhubnout a neví, jak začít. Jednoduše si takto dietní jídelníček vyzkoušíte a zjistíte, jaké výhody přináší a jakých výsledků s ním dosáhnete. Už za první týden budete mít až 3 kg dole (podle výsledků našich klientů). Navíc si během prvních tří týdnů osvojíte nové stravovací návyky a nebudete mít problém dále pokračovat. Tento dietní jídelníček na týden - tedy 7 dní zahrnuje 7 variant snídaní, 7 variant obědů a 7 variant večeří včetně receptů a 41 variant svačin.

Dietní jídelníček na 14 dní


Dietní jídelníček na 14 dní můžete také dodržovat celé 3 měsíce, když budete některá jídla z jídelníčku opakovat. Pokud chcete mít svůj dietní jídelníček pestřejší, pak si zvolte třetí variantu: Dietní jídelníček na měsíc, nebo na 2 měsíce. Tento dietní jídelníček na 2 týdny - tedy 14 dní zahrnuje 14 variant snídaní, 14 variant obědů a 14 variant večeří včetně receptů a 41 variant svačin.

Dietní jídelníček na měsíc (30 dní)


Nejedná se pouze o dietní jídelníček na měsíc, ale zároveň o vylepšení stávajícího stravovacího režimu za účelem upevnění zdraví a zlepšení celkové kondice. Tento dietní jídelníček můžete totiž dodržovat celé 3 měsíce, během kterých si svůj nový režim úplně osvojíte! Poté Vám doporučujeme nechat si vypracovat nový jídelníček, protože se Vám změní radikálně poměr tuků a svalů v těle!!!
Dietní jídelníček na měsíc - tedy 30 dní zahrnuje 30 variant snídaní, 30 variant obědů a 30 variant večeří včetně receptů a 41 variant svačin.
Dietní jídelníček na 2 měsíc - tedy 60 dní zahrnuje dvojnásobné množství variant jídel včetně receptů.

Zažádejte si o svůj dietní jídelníček na míru:


Dietní jídelníček Vám pošleme do 2 dnů na email!

BEZ PLACENÍ PŘEDEMLíbí se Vám naše stránky www.JakZdraveZhubnout.cz?